Květen 2011

HIATUS (25.5. 2011 - ?)

25. května 2011 v 21:10 | Tery |  News about Blog and Webmiss

Dnes je to přesně 2 roky, co jsem založila tenhle blog a zároveň je to den, kdy jsem si uvědomila, že chci skončit.
Aby jste pochopili, nejdříve měl tenhle článek název THE END, ale potom jsem se podívala na animku, kterou můžete vidět nad textem a uvědomila jsem si, že prostě nechci skončit, protože mám Ashley ještě pořád hrozně moc ráda. Ona je prostě hrozné sluníčko, ale bohužel, když vidím novinku s ní, už mi to nedělá takovou radost, jako když jsem založila tenhle blog. Vklávání novinek mě poslední dobou nebavilo (proto jsem tu nebyla) a tak jsem to dělala z donucení (když už jsem to dělala)

Jak už jsem psala, nejspíše to není úplný konec roku, ale teď potřebuji ještě tak 2 měsíce pauzu.
Chtěla bych poděkovat všem, co sem chodili, ať už pravidelně, nebo nepravidelně a také bych chtěla poděkovat svým affs, které to se mnou poslední dobou měli hodně těžké. Proč to píšu? Nejsem si jistá, kdy se vrátím a jestli se vůbec vrátím a ano, vím, že se opakuju.

Pro ty, kterým bych scházela - najdete mě na 2 blogách. Jeden je můj úplně nejstarší blog - Teryzcin.blog což je můj osobní blog, kam vkládám články hlavně o sobě a potom je to blog PrettyLittleLiars-HQ který je o úžasném seriálu Pretty Little Liars (nečekaně) a který stíhám jen díky mé kamarádce Lizzy. Byla bych moc ráda, pokud by chtěla moje affs zůstat affs, ale na pll-hq, každopádně je do toho nebudu nutit.

No to je asi všechno, co jsem chtěla napsat. Je to vtipné, protože když jsem začala psát tenhle článek, byla jsem na 100% přesvědčená, že tady s tím seknu, ale teď mám chuť se vrátit, ale jak už jsem psala, budu potřebovat čas, aby mě to zase začalo bavit.

Jinak se moc omlouvám, že melu pátý přes devátý, ale je těžký psát takovýhle článek - nikdy bych tomu nevěřila, ale JE to těžký. No tak já už se dál nebudu rozepisovat. Kdyžtak navštivte pll-hq, nebo můj osobní blog a zanechte komentář.
Tery

27. 2. 2010 - 19th Annual Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party

10. května 2011 v 11:32 | Tery |  Appearances - 2011
Pomalu budu doplňovat staré věci. Dneska sem dám bohužel jenom tenhle článek, protože nemám čas.

Pořád přemýšlím, co s tímhle blogem. Už mě vůbec nebaví, ale přeji jen, je to moje 2 roční miminko a nechce se mi ho opouštět, ale abych tu byla jenom proto, že musím, to se mi taky nechce :(.
Uvidím, jak to dopadne, ale asi to bude chtít čas :(
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Plán do budoucna

1. května 2011 v 9:15 | Tery |  News about Blog and Webmiss
(Když nad tím teď tak přemýšlím, celkem mě nadpis tohohle článku děsí :)
Takže jak začít: Víc jak před týdnem jsem sem dala zápis Affs a napsala mým zlatům na jejich blogy. To jsem ovšem netušila, že na většině bude vyhlášen konec blogu, nebo bude blog úplně zrušený (=smazaný), takže jsem čekala, jestli se sem třeba někdo nestaví ze svého nového blogu nebo tak. No každopádně je tu nový měsíc a já už se potřebuju někam pohnout.
Škola mi přerůstá přes hlavu (ale už ne tolik jako když jsem vyhlásila HIATUS) a proto potřebuju něco, kam bych se mohla chodit "uklidnit". Nepočítejte s tím, že tu budu každý den (ačkoli se o tom pokusím), ale 4x do týdne tu budu určitě.
A co že bych tu teď chtěla dělat?
  • V první řadě se musím podívat, co mi tu chybí z novinek a to mi zabere celý květen.
  • Jakmile dodělám novinky, vrhnu se na filmy a ty bych chtěla předělat úplně celé.
  • Až budu mít i tohle hotovo, bude čas na doplňování starých věcí, které tu nemám.
Nevím, jak na tom budu časově tenhle týden, ale příští nám začínají maturity, takže už bych tu mohla konečně zase být :)
Ještě jednou se moc omlouvám všem affíkům :)