Březen 2011

Co dál?

15. března 2011 v 17:52 | Tery |  News about Blog and Webmiss
Hey Guys! Vím, že už jsem dlouho nenapsala a moc se za to omlouvám. Obávám se ale, že zase dlouho nenapíšu. Teď se mi tak trochu nedaří ve škole, nic mi nejde a nemám vůbec čas. Pořád jsem doufala, že se to třeba urovná a já se sem budu moct vrátit, jako by se nic nestalo. To ale není možné a dneska mě v tom utvrdila i písemka z matiky, kterou jsem měla pocit, že mám úplně správně a před pár minutami jsem zjistila, že mám za 4 (a to mi matika jinak jde). Myslím že teď na sebe budu hodně tvrdá, to znamená mimo jiné i pozastavení tohohle blogu. Je mi to líto, ale jinak to prostě nejde.
Nevím na jak dlouho ho pozastavuji. Je možné, že se to spraví brzo, je možné, že mi to bude trvat až do konce školního roku. Jasné je jenom to, že sem minimálně v příštích 2 týdnech vůbec nepřijdu. Moc se omlouvám mým affs, které neměli sebemenší tušení, co se se mnou děje. Budu se snažit najít si nějakou mezírku v rozvrhu, kterou vyplním obíháním mých oblíbených affs. Až se vrátím, udělám kontrolu affs, abych věděla, kdo mi tohle odpustil.
Už to nebudu protahovat. Tak já mizím. Doufám, že se tu sejdeme co nejdříve, protože už teď se mi moc stýská.

A novinky o mě nebudu psát sem (tenhle blog si užil až až vylívání srdcí), ale budu je dodávat na můj osobní blog:
Na ten se budu snažit najít si čas a jak už jsem psala, budou na něm novinky o mě a o tom, co se se mnou děje, tak kdyby jste měli zájem, tak se stavte.