Srpen 2010

The nerves

31. srpna 2010 v 10:21 | Tery |  News about Blog and Webmiss
Avatar
Zaprvý jsem musela použít tenhle avatar, protože je nehorázně krásný. Už nevím odkud ho mám, každopádně se hrozně moc povedl.
Proč ale píšu tenhle článek. Dneska ode mě nic moc nečekejte. Nějaké novinky se objevily, ale já nejsem schopná je sem dát - jak víte zítra je 1. září, tedy den, který nemá moc školáků rádo. A taky je to den, kdy jdou vždycky nějací lidi z devítky na středí a já patřím mezi ně. Za chvíli si jedu zařizovat nějaký kartičky - na autobus, čip do jídelny a kartičku do školy (pořád jsem na tom líp jak kamarádka, která jde na školu jinam a musí mít: autobusovou průkazku u nás, přůkazku na vlak, lítačku na autobus v Ústí a ještě k tomu čip od dveří do školy). Jsem z toho celkem nesvá, protože absolutně nevím co mám dělat :).
A jak už jsem před pár dněma psala, změny mi vůbec nedělají dobře, takže jsem se dneska probudila s příšernýma nervama.
Affíky oběhnu večer (některý možná už teď) - teď na to opravdu nemám čas ani náladu a jestli budete chtít, tak vám zítra napíšu jaký to bylo ve škole.

A jak se těšíte do školy vy??

Styles // Movies/Television 1.2.9

30. srpna 2010 v 12:52 | Tery |  Style - Movies/Television

Outfit: Amazon
Crown: Claires
Bracelet: Forever 21 (pick white)


Styles // Movies/Television 1.2.7

30. srpna 2010 v 12:48 | Tery |  Style - Movies/Television

Dress: Nordstrom
Bikini Top: American Apparel (Pick Silver)
Movie Shoes: Zappos
Photoshoot Shoes: Nordstrom

Styles // Movies/Television 1.2.6

30. srpna 2010 v 12:39 | Tery |  Style - Movies/Television

Tank: Nike
Capris: Free City (Go to "Yard" and then wait till you see the capris)
Shoes: Puma

Styles // Movies/Television 1.2.1

30. srpna 2010 v 12:20 | Tery |  Style - Movies/Television

Dress: Cutesy Girl
Alternate Dress: Go Jane
Bikini Top: American Apparel
Movie Shoes: Zappos
Photoshoot Shoes: Nordstrom
Necklace: Target / Pink Ice Store


Top 50 Most Beautiful Female Singers under ShoutMouth

29. srpna 2010 v 20:59 | Tery |  Charts
Ashle je podle Shout Mouth na 25. místě jako nejkrásnější zpěvačka. Hodně jsem slyšela negativní poznámky ohledně téhle ankety, ale já s ní souhlasím (teda až na Katy Perry - naříkejte mi, že je hezčí než Christina Aquilera nebo Pixie Lott).
Blend
1 - Carrie Underwood
2 - Shania Twain
3 - Kylie Minogue
4 - Katy Perry
5 - Christina Aguilera
6 - Britney Spears
7 - Taylor Swift
8 - Joss Stone
9 - Pixie Lott
10 - Colbie Caillat
11 - Beyoncé
12 - Shakira
13 - Ciara
14 - Gwen Stefani
15 - Avril Lavigne
16 - Alicia Keys
17 - Rihanna
18 - Vanessa Hudgens
19 - Demi Lovato
20 - Kelly Clarkson
21 - Mariah Carey
22 - Nelly Furtado
23 - Nicole Scherzinger
24 - Hilary Duff
25 - Miley Cyrus
25 - Ashley Tisdale
26 - Mandy Moore
27 - Cheryl Cole
28 - JoJo
29 - Jennifer Lopez
30 - Selena Gomez
31 - Duffy
32 - Kerli
33 - Hayley Williams
34 - Katharine McPhee
35 - Katie White
36 - Fergie
37 - Natasha Bedingfield
38 - Leona Lewis
39 - Jordin Sparks
40 - Lily Allen
41 - Ashlee Simpson
42 - Toni Braxton
43 - Thalia
44 - Lindsay Lohan
45 - Dido
46 - Amy Lee
47 - Madonna
48 - P!NK
49 - Celine Dion
50 - Lady GaGa

Old Photos from Whisper of the Heart

29. srpna 2010 v 19:55 | Tery |  Other photos
Včera jsem náhodou narazila na Ashleyny staré fotky z dabování animovaného filmu Whisper of the Heart. Na všech fotkách je s Brittany Snow - jelikož právě na Brittanině fansitu jsem je našla.
Hrozně se mi líbí tenhle Ashleyn účes. Myslím že když byla mladší, že jí tyhle vlasy hrozně slušeli.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hello Ashley, Goodbye Miley

29. srpna 2010 v 14:26 | Tery |  News about Blog and Webmiss
Avatar
Dneska jsem se probudila a první co jsem chtěla, bylo sednout si na blogy a pořádně s nimi něco udělat (přemlouvala jsem kámošku aby jsme s tamtím blogem neskončily něco mi říká, že první kolo zápasu jsem vyhrála).
Něco mi říká, že kdybych to tady prostě skončila, za necelý týden bych se vrátila, protože by se mi hrozně stýskalo. Proč tedy končit? No, když jsem "vyskočila" z postela (dnes mi opět nebylo nejlíp a tak jsem skákala skoro 4 hodiny) byla jsem na 80% přesvědčená, že si tenhle blog i s ostatními nechám, ale potom jsem přišla sem a uviděla jsem ty úžasný komentáře od mých affs (udělala jsem dobře, že jsem je probrala, protože mi tady teď zbyli už jenom ty nejlepší) a ty mě úplně přesvědčily. Dneska asi nic nepřidám, protože budu vymazávat Mils, ale jestli to stihnu do večera, tak jak jsem včera slíbila mrknu na Hellcats a konečně to rozdělím do rubrik.
Taky jsem dost přemýšlela o Katie. Je to můj velký vzor vždycky bude, ale přeci jen teď mám 4 blogy (tenhle, potom jeden osobní, který mám víc jak 3 roky založený a přidávám na něj články ze svýho života - tak 5-6 článků měsíčně, o Ashley Benson, která moc novinek nemá a o Twilight s kamarádkou, kde jak už jsem psala hledáme spoluadminy, takže to ze začátku bude makačka, ale až najdeme, tak by to taky neměl být takový problém). Proto se Katie nejspíš nebude konat, ale ráda jí mám pořád.

Omlouvám se, že jsem se zase tak rozepsala, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat. A ještě jednou děkuju svým úžasným affíkům za jejich krásné komenty.

The End? Maybe !

28. srpna 2010 v 21:35 | Tery |  News about Blog and Webmiss
Avatar
Hey Guys! Asi jste všichni z titulku pochopili, že přemýšlím, zda mám odejít. Dneska jsem hodně přemýšlela o tomhle blogu a uvědomila jsem si, že na něj poslední dobou dost kašlu a jsem si vědoma, že od září to bude ještě horší, jelikož nastupuju na střední a tak nebudu mít skoro žádný volný čas.
Byla bych to schopná utáhnout, ALE Miley už mi začíná lést krkem. Je tu tedy možnost, že bych tu zůstala, všechny články o Mils smazala a pokračovala nepravidelně v Ashley anebo bych blog prostě ukončila.
Kdyby byla Ashley můj největší vzor, neváhala bych, ale buťme k sobě upřímní, Ashley jsem vždycky milovala. I přez to, to ovšem byl můj druhý největší vzor (na prvním místě je vám jistě neznámá Katie Cassydy).
Nedávno mě zastihla Fansite mánia a založila jsem blog o herečce Ashley Benson, po které jsem si s jednou z mých nejlepších kamarádek založila fansite o Twilight (který pokud se nám někdo nepřihlásí jako nový admin se taky nejspíš zruší). Každopádně jsem dostala hroznou chuť se pustit do fansitu o Katie, protože buťme k sobě upřímní, do konce života nebudu moct mít fan stránky o bývalích Disney hvězdách (už se na to ani moc necítím).

Na vás je, aby jste rozhodli, jestli odejdu úplně a nebo jestli jste schopni vydržet tak 4x maximálně 5x aktualizovaný blog za týden - jak říkám, Miley tady určitě nebude a tak bych možná stíhala sem dávat všechny novinky o Ash.
Jsem zvědavá na jakýkoli váš názor, tak prosím pište komenty.

American Cheerleader Magazine - říjen 2010

26. srpna 2010 v 21:51 | Tery |  Magazine scans
Ashley se nám objevila v americkém časopisu pro rostleskávačky. Jsou tam hrozně hezký fotky, Ash vypadá jako obvykle úchvatně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com