Duben 2010

Za hodinu začnu přidávat

3. dubna 2010 v 14:27 News about Blog and Webmiss
Vím, že jsem to slibovala dlouho, ale konečně jsem se k tomu dokopala a udělala jsem rozcestníčky, menu a nastavila design s Miley. Teď jsem si chtěla pustit nějaký seriál z iserialy.sk a u toho přidávat fotky, ale podívala jsem se do nově přidaných seriálů a uviděla jsem nový díl Upířích deníků. Je to můj oblíbený seriál a tak se na něj jdu podívat. Nenaštěstí je s titulkama, takže budu muset udržet pozornost (což mi u tohohle seriálu nedělá žádný problém). Opravdu se omlouvám, ale myslím, že jsem toho sem dneska dala dost na to, kolik je a navíc jsem minulý měsíc měla 49 článků a dnes, 3. den tohohle měsíce jich mám 84.
Teď jdu oběhnout všechna affs, pak se mrknu na ten seriál a hned po tom začnu přidávat věci o Miley.
Vaše Tery


Miley dnes večer

2. dubna 2010 v 8:52 News about Blog and Webmiss
About Miley and Ashley
Jak jsem slíbila, dnes sem konečně přibyde Miley. Teď jdu přidat ještě něco o Ashley, pak budu muset na jednu soutěž s mým velice oblíbeným :D kroužkem, ale až se vrátím, tak začnu přidávat rozcestníčky Mil, dám sem nový layout (tentokrát s oběma) a budu muset nějak vyřešit to menu, ale vůbec nevím jak.
No tak já jdu něco přidávat ;).

1x04 - Hotelový inspektor - Info

1. dubna 2010 v 13:23 TSLoZaC - 1.season - Díly
Zatímco se Maddie snaží zorganizovat party pro Londonina psa, pam Moseby řeší jiný problém - do hotelu má přijet inspektor. Mezitím Zack s Codym provádějí pokus s krysami a s hrůzou zjistí, že jim tihle malí tvorečkové utekli.
Celá věc vyvrcholí, když je inspektorka najde a pana Mosebyho vyhodí.

1x03 - Kontrola Maddie - Full Epizodes

1. dubna 2010 v 13:06 TSLoZaC - 1.season - - Full Epizodes
Tohle je úžasný dílek. Hlavně ten začátek.1x03 - Kontrola Maddie - Díly

1. dubna 2010 v 13:02 TSLoZaC - 1.season - Díly
Maddie se zamiluje do bohatého kluka, ten si ovšem myslí, že Maddie je bohatá. London chce jít na koncert Ashra, ale může jít jenom pokud půjde i Maddie. Ta se rozhodne, že svého vysněného kluka musí dostat za každou cenu a proto souhlasí s Londoniným plánem a hraje, že je bohatá.
Druhý den má Jason odjet a proto je Maddie připravená na to, že ho stratí, ale on se vrátí i se svýma rodičema, aby jim přestavil svojí úžasnou holku a tak musí obě holky ve své špinavé hře pokračovat...


Photos of the Moons na květen 2010

1. dubna 2010 v 11:24 POTM
Opět mi dalo hroznou práci vymyslet jaké fotky sem dám tenhle měsíc, ale potom jsem se rozhodla (kvůli tomu, že od zítra sem přibyde Miley) fotky Miley a Ashley. Vybrala jsem jednu Candidz, jednu Appearances a jednu Photoshoot a na vás je "jen" vybrat, která je nejhezčí.

Fotka 1 - Photoshoot
Photoshoot


Fotka 2 - Candids
Candids

Fotka 3 - Appearances
Appearances
Dohledávala jsem tu Candids a v hodně galeriích je skutečně dána jako Candids (jen pro upřesnění).

Ashley v HSM 4

1. dubna 2010 v 10:53 News
Avatar
Ouu můj bože. To snad není možný.v létě 2011 by se měl začít natáčet High School Musical 4 a Disney Chanel rozhodl, že tento díl bude zaměřený na Sharpay Evansovou. Ashley bude nejen hrát Sharpay, ale pro tenhle díl si může připsat ještě štíte: výkonný producent.
V tomhle díle by se Sharpay měla přestěhovat do NY společně se svým psem Boim. Když tam ale přijede zjití, že dělat show není zas až tak jednoduché a proto je zklamaná.
Bližší informace se oběví brzy.

Jste rádi?? Já hrozně. Napište mi co si o tom myslíte do komentářů.27. března 2010 // Perez Hilton’s "Carn-Evil" Theatrical Freak And Funk 32nd Birthday Party

1. dubna 2010 v 10:38 | Tery |  Appearances - 2010
Ashley byla 27. března na párty Pereze Hilltona - svého kamaráda a zároveň filmového kritika. Ashley měla poněkud rockovější styl a hroozně jí to slušelo.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host