Duben 2010

Zlatý Otto - Bravo

29. dubna 2010 v 16:38 Charts
Ashley
Tak se zase hlasovalo několik týdnů a v novém čísle Brava se odhalili výsledky. Ashley nebyla mezi nejlepšími třemi, ale vzhledem ke "konci" HSM se divím že se udržela tak vysoko. Oběvila se ve třech kategoriích:

Herečka roku:

1. místo: Miley Cyrus
2. místo: Kristen Stewart
3. místo: Selena Gomez
4. Demi Lovato
5. Megan Fox
6. Dakota Fanning
7. Vanessa Hudgens
8. Angelina Jolie
9. Ashley Tisdale
10. Emma Watson
11. Lucie Vondráčková
12. Ashley Greene
13. Alyssa Milano
14. Hilary Duff
15. Amanda Bynes
16. Julia Roberts
17. Avril Lavigne
18. Nina Dobrev
19. Emily Osment
20. Nikki Reed


Pár roku:
1. Kristen Stewart & Robert Pattinson
2. Vanessa Hudgens & Zac Efron
3. Marge & Homer Simpsonovi
4. Beyoncé & Jay-Z
5. Ashley Tisdale & Scott Speer
6. Ashlee Simpson & Pete Wentz
7. Taylor Swift & Taylor Lautner
8. Pierre Bouvier & Lachelle Farrar
9. Kevin Jonas & Danielle Jonas
10. Pink & Carey Hart
11. Michael Jackson & Debbie Rowe
12. Lucie Vondráčková & Tomáš Verner
13. Weronique Queen & Bill Kaulitz
14. Tiger Woods & jeho dívky
15. Leela & Fray (Futurama)
16. Rihanna & Justin Timberlake
17. Brad Pitt & Angelina Jolie
18. Orlando Bloom & Miranda Kerr
19. Nicole Scherzinger a Lewis Hamilton
20. Nicole Richie & Joel Madden


Zpěvačka roku:
1. Miley Cyrus
2. Lady GaGa
3. Pink
4. Lucka Vondráčková
5. Ewa Farna
6. Rihanna
7. Avril Lavigne
8. Selena Gomez
9. Beyoncé
10. Ashley Tisdale
11. Demi Lovato
12. Taylor Swift
13. Beyoncé
14. Ke$ha
15. Britney Spears
16. Vanessa Hudgens
17. Kelly Clarkson
18. Avril Lavinge
19. Monika Bagárová
20. Katy Perry

Zítra čekejte novinky

28. dubna 2010 v 20:45 | Tery |  News about Blog and Webmiss
Avatar
Omlouvám se, že jsem tady teď hodně nebyla, ale jak to tak vypadá, tak mám náběh na chřipku. Včera jsem se na PC nedostala vůbec, ptž nám přijela návštěva a dneska jsem byla opět v Lípě a přijela jsem před několika minutama. Teď jsem se pustila do stahování dalších obrázků a zítra vám je sem nahraju ;).

Možná až večer

26. dubna 2010 v 16:48 News about Blog and Webmiss
Avatar
Já vím, že je to u mě dost častý, ale opět se na mě projevila ta změna počasí a opět jsem děsně unavená a bolí mě v krku. Navíc se na to navalují ty tuny papírů, co teď musím vyplňovat kvůli školám. Naštěstí už jsem si vybrala a tak to mám o něco jednoduší, ale máma chce, abych zkusila ještě jednu. No nevím jak to dopadne, každopádně jsem jaksi se silamy na mizině. Hrozně se vám omlouvám, ptž mi to přidání tý Miley trvá příšerně dlouho, ale já si prostě nemůžu pomoct. Teď se jdu natáhnout a možná něco přidám večer, ale spíš ne, ptž toho nebudu schopna (další papírování).

Navstevnost za minuly tyden (19.4. 2010 - 25.4. 2010)

26. dubna 2010 v 16:41 Top list
Pondeli: 51
Utery: 55
Streda: 41
Ctvrtek: 55
Patek: 48
Sobota: 59
Nedele: 57

Celkem: 366

Hrozně vám děkuju lidičky. Neudělali jsme rekord, ale vzhledem k mýmu blogu je to nádherná návštěvka.

S věkem přicházejí povinnosti

23. dubna 2010 v 23:18 News about Blog and Webmiss
Avatar
Pokud se vám nechce číst nesmyslný bláboly, ani to, jak si tady jedna příšerně blbá holka vylívá city, tak tenhle článek ani nečtěte.
Dneska jsem byla na pohovoru na Děčínské Ekonomce. Jak už to bývá, půl hodiny jsem se klepala a pak jsem 5 minut kecala a hurá domů. Když jsem přišla, měla jsem hrozně dobrý pocit a čekala jsem, až se na stránkách oběví výsledky. Kolem pátý se tam taky oběvily a já jsem s hrůzou zjistila, že mě na týhle škole evidentně nechtějí. Vzhledem k tomu, že jsem tam chtěla už od první třídy mi to přišlo hrozně líto a tak jsem jak jinak než bulela. Uvědomila jsem si, že budu muset dojíždět až do Ústí, což se mi vůůbec nechce, ale když mě tam nechtějí, tak s tím nic nenadělám. Naštěstí je přez ulici ještě gympl a tak mě napadlo, že by se v druhém kole mohly uvolnit nějaký místa a já bych se tam mohla dostat. Proč vám to ale píšu, pokud se do Děčína nedostanu, tak budu muset jezdit do Ústí (jak už jsem řekla), kde mě už vzali. Tím pádem budu hodně energie dávat do cestování (který mi naneštěstí nedělá dobře) a tak budu mít míň času na blog. Pokud se ale dostanu na naší Ekonomku, tak budu ve třídě jako jedna z nejhorších - čili budu muset megálně zabrat, aby jedna dvojkařka dohnala ostatní jedničkáře, což bude taky dost těžký a to, že na nás na základce mají minimální nároky mi asi taky moc nepomůže. Čili jsem se dostala k tomu, že ať se stane cokoliv, na blogu budu v přístím roce míň. Budu se snažit ho alespoň jednou za dva dny aktualizovat, ale uvidíme, jak mi půjde učení. Možná si říkáte, že je na takovýhle věci ještě brzo, ale ono to hrozně letí a člověk se otočí a najednou je tu září. Jsem zvědavá jak to dopadne, samozdřejmě by pro mě byla lepší ta DE (Děčínská ekonomka), ale to nejspíš nevijde.
Navíc jsem dneska mluvila s tátou na téma: Já a moje povinosti. Prej už mi je patáct a tak jsem dost stará na to, abych svoje povinosti plnila včas (když jich má člověk tolik, tak se to těžko stíhá). Každopádně mi řekl, že jestli večer zjistí, že jsem něco neudělala dostanu 3 dny zákaz na PC a sebere mi mobil - opravdu spravedlivý.

Pro schrnutí, nebo pro lidi, kteří tenhle článek nechtějí číst celý:
Tímhle článkem jsem chtěla upozornit na to, že tady od nového školního roku nebudu tak často. Affs budu obíhat jakž takž pravidelně, ale nic neslibuju - uvidíme jak mi to na střední půjde.

Dnes nečekejte nic extra

22. dubna 2010 v 15:11 News about Blog and Webmiss
Jak už jste mohli poznat z titulku, dneska nečekejte nějak extra kvalitní články. Nejsem totiž schopná nic dělat. Ptáte se proč??? Je to proto, že mám zítra důležitý pohovor na střední školu a je možný, že jestli to podělám, tak budu muset bydlet na intru :(. Fakt se hrozně bojím a nejsem schopná nic dělat (ačkoli se o to snažím).
Za chvíli dostahuju fotky z premiér, tak je sem začnu nahrávat, ale bude to hrozně dlouho trvat, jelikož mám hrozně pomalý PC.
Tery

Edit: Omlouvám se, ale s mámou jsme řešily podrobnosti o tom pohovoru, takže jsem se sem nedostala. Zítra až příjdu tak vám to vynahradím.

Help me

20. dubna 2010 v 23:22 News about Blog and Webmiss
Upřímě?? Opravdu jsem na sebe hrdá, ptž i přez to, že mi tady u 2 hodiny bouchá hlava únavou o stůl jsem konečně jednou dodržela svůj slib a mám všechny fotky z předávání cen přidány. Chtěla jsem zítra stahovat fotky, ale to asi nepůjde, ptž mám školu ráno od 7 až do půl čtvrtý. Jakmile přijdu ze školy, zbalím si a pojedu vlakem do Lípy, odkud pojedu v sedum s mámou domů  čili domu se dostanu kolem osmí hodiny a nejspíš nebudu schopná ničeho jinýho, než zalehnout do postele a spát.
Nejhorší je, že ani dneska se nevyspím, ptž musim dopisovat vaření. Původně jsem si chtěla místo toho udělat úkol z matiky, ale tu máme až 5. hodinu, takže to v pohodě napíšu ve škole, jelikož jsem ten "sešit" z vaření učitelce slíbila a já si ty recepty chci vytisknout. Opravdu tedy nevím, jestli budu zítra schopna něco na blogu dělat ;).

Teď jsem vás ale chtěla o něco poprosit. Určitě jste si všimli, že pořád nemůžu najít správný způsob předobrázků. Teď jsem si našla ten malý oválek, ale jak můžete vidět, tak je okolo hran hrozně oškubaný. Dělám to v PS a když to ukládám, tak je to normálně krásně do ztracena, ale najednou to dám na blog a ty okraje jsou tečkovaný. Chtěla jsem vás poprosit, jestli někdo nevíte co s tím. Byla bych vám moc vděčná. Přdem díky a omlouvám se co tady kecám za kraciny, ale jsem fákt unavená. Tak se tu mějte hezky a užijte si to tu.
Tery

NYLON TV + ASHLEY TISDALE

20. dubna 2010 v 21:30 Videos
Tohle je video z focení Ashleyna photoshootu (což jste určitě poznali). Ashley to tam moc sluší a říká spoustu zajímavých věcí :D.

Vím, že tohle videjko je teď všude, ale já jsem tohle videjko ukradla z blogu O-ASHLEY (tímhle se chci autorce toho blogu omluvit). Určitě se tam mrkněte, ptž tam najdete co Ashley říká.

Navstevnost za minuly tyden (12.4. 2010 - 18.4. 2010)

19. dubna 2010 v 17:16 Top list
Avatar
Pondeli: 56
Utery: 53
Streda: 56
Ctvrtek: 9
Patek: 49
Sobota: 85
Nedele: 71

Celkem: 379

Zase jsem sem začala dávat statistiky a tahle je vzhledem k tomu, že je tady asi pátá nejlepší v návštěvnosti (teda až na ten čtvrtek). Opravdu vám moc děkuju.

Dess 1.3

18. dubna 2010 v 20:09 Designy
Dess
Tohle je můj nový dess. Nevím jak se líbí vám, ale já jsem s ním průměrně spokojená :D. Jen aby jste věděli, je to můj první dess asi po půl roku a úplně první výrobek v Photofiltre Studiu. Zjistila jsem, že mi PFS tak nějak vyhovuje víc. Bohužel v něm ještě nějaké věci neumím, tak se budu muset učit :D.
Do komentářů napište, co si o něm myslíte.

Edit: Ještě k němu budou affíci v menu a ikonka, ale na to teď už opravdu nemám náladu ani čas, ptž jsem se tady hodinu vztekala, jelikož mi to ůbec nešlo nastavit :(.

New dessign

18. dubna 2010 v 11:20 News about Blog and Webmiss
Avatar
Tak jsem se odvážila a udělala jsem to. Jak všichni určitě víte Sára se svým grafickým blogem skončila a já jsem na ní byla dost závislá ohledně svých dessů. Dlouho jsem přemýšlela, co s tím udělám. Samozdřejmě mě napadlo najít si jiného "otroka" který za ostatní dělá laye, ale pak jsem si řekla, že když mi nevycházejí laye v PS tak že to zkusím v PFStudiu a vykouzlila jsem něco, co je dost děsiv v poměru s ostatními dessy co jsem tady měla, ale taky je to dost hezký na to, že jsem to dělala JÁ. Ještě si to rozmyslím, ale večer ho sem nejspíš nastavím, tak se připravte na pořádnou ránu...
Dess bude jak jinak než s Ashley Tisdale. Teď jdu stahovat obrázky a nějaký ten čas po poledni je sem začnu dávat.
Tery

Dess 1.2

18. dubna 2010 v 11:14 Designy
Dess
Tenhle dess jsem měla opět od Sáry. Moc se jí povedl.

It hurts

17. dubna 2010 v 16:22 News about Blog and Webmiss
Avatar
Lidičky já se mooc omlouvám za to, kolik jsem toho sem dneska přidala ... teda spíš nepřidala. Mám pro to jedno jediné vysvětlení: Máme totiž ve škole inspekci a tak se náš tělocvikář rozhodl po třech měsících zahálení, že budeme cvičit. Hráli jsme jednu hru podobnou baseballu, ale u týhle obíhali všichni a pořád :(. Naneštěstí jsme to hráli celý 2 hodiny a když jsem se ráno probudila, zjistila jsem, že jsem úplně mrtvá a nemůžu hýbat ani s nohama ani s rukama (už tenhle článek mi dal dost zabrat). Navíc jsem teď musela 2 hodiny vytrhávat plevel na naší zahradě (což jsem flákala a taky jsem u toho pěkně skučela), každopádně teď se mi podařilo uprchnout :D a tak se pudu natáhnout a večer si pustím Percyho Jacksona a budu přidávat (to i přez to, že mě ta bolest nepřejde :().

Roztřídění affs

13. dubna 2010 v 16:43 News about Blog and Webmiss
Tak jsem roztřídila affíky. Nějaké jsem vymazala, nějaká jsem přehodila a dohromady jich mám 12. Opravdu jsem spokojená, protože i přez to, že vím o 3, které na můj blog skoro vůbec nechodí, já chodím ráda na jejich blog a asi je nezměním.
Teď si jdu na chvíli odpočinout, ptž mě hrozně bolí hlava, ale až se vyspím, tak zase přijdu. Napište jak jste spokojeni s novým tříděním affs.
Tery

Já zase jdu - večer se vrátím

12. dubna 2010 v 17:38 News about Blog and Webmiss
Tak já zase pádím. Musím se ještě učit. Večer ještě příjdu a dodělám ty Awards Appearances z roku 2008. Zítra zmáknu 2009 i 2010, ptž jich není moc, ale teď už letím napsat OBROVSKÝ článek na TERÝZCIN blog. Včera jsem ho po dlouhé pauze zase rozjela a mile mě překvapila krásná návštěvnost.
Tery

Báječný narozeniny

11. dubna 2010 v 16:06 News about Blog and Webmiss
Já tomu pořád nemůžu uvěřit. Od dnešních 7:05 hodin už oficiálně nejsem dítě. Je to opravdu divný xD. S dárkama jsem docela spokojená, ptž jsem dostala od mámy Mileynu knížku Milníky na mé cestě. Jelikož mám hroozně moc nepřečtených knížek, tak mi bude trvat než se k ní konečně dostanu, ale četla jsem si úryvek a nehorázně se mi líbí. Jinak byly dárky všechny úžasný, ale opravduvou radost mi udělalo akvárku a Betou, kterou jsem si dneska šla vybrat. Je oopravdu mooc krásný a já tady na něj koukám už asi půl hodiny xD.
Jinak tady u mě byla kamarádka, které je čtrnáct a tak jsem si musela postěžovat, jak mi je líto, že už nejsem dítě (samozdřejmě papírově. Psychicky taková budu pořád :D). Vavu nenapadlo nic jinýho, než že vzala všechny moje Disney plakáty a nakázala mi, abych je lepila. Nakonec jsme stejně ještě hroozně moc plakátů nenalapily, ptž jsem nechtěla mít polepený celý pokoj.
Tady jsou fotky: (Omlouvám se za ten nepořádek, ale když je u vás kámoška, navícta televize funguje jenom s DVD přehrávačem - rodiče mi nechtějí dát do pokoje novou televizi, i když jí mají xD, a ještě jsem vás chtěla upozornit, že Ashley mám na dveřích a všech skříních, takže je tam jenom s HSM).
free image host free image host free image host free image host free image host
Teď jdu dostahovat ty fotky a dát je sem.

Další velká a omluva a další chabý vysvětlení

10. dubna 2010 v 8:39 News about Blog and Webmiss
Já se opět omlouvám, ale tenhle víkend na blogu nebudu. Vím, že je to hodně častý, ale slibuji vám, že po tomhle víkendu už dlouho žádný HIATUS nebude. Mám pro svojí nepřítomnost další chabé vysvětlení - zítra mi bude patnáct a dneska ke mě přijede celá rodina + moje kamarádka. Ta kamarádka tady bude až do zítřeka a tak jsem se chtěla věnovat jí a možná i jejímu blogu. Navíc jak jsem slibovala musím znovu zprovozni svůj úplně první blog, na kterém jsem teď měsíc měla HIATUS a přednastavovala články právě na zítřek. Mám jich tam kolem 120, ale ještě jsem chtěla něco přidat, takže tomu se budu hodně věnovat teď a pak přijede ta kamarádka. Opravdu se vám omlouvám, ale od pondělka zase začnu makat.

Zpráva pro affs:
Vím, že jsem řekla, že rozřazení affs nebudu nějaký čas měnit, uvědomila jsem si ale, že některá affs, která jsou v elite na můj blog vůbec nechodí, takže je kravina je obíhat tak často. Na druhou stranu je tady jeden affík, kterého jsem zařadila do Top i přez to, že je tady skoro pořád (ty víš kdo jsi :D). Proto jsem se rozhodla, že tohle celý předělám. Už vím kdo půjde do Top, kdo do Elite a kdo zůstane tam jak je (každým z toho co jsem teď napsala myslím jedno affsko). Už předem se omlouvám těm co se propadnou o stupínek níž, ale ostatně můžou si za to sami...
Tery

Dneska nemám dobrou náladu

5. dubna 2010 v 12:00 News about Blog and Webmiss
Je mi to opravdu líto, ale dnes nic nepřibyde. 1. vůbec namám náladu na vkládání fotek - je mi to opravdu líto, ale nutit se k tomu nebudu. A za 2. ještě pořád nemám staženou ani půlku všech fotek z Mileyných Appearances - o Candids nemluvě, takže až se mi nálada vylepší, tak začnu stahovat ty obrázky = opravdu se ještě jednou omlouvám, ale dnes tu nebudu.
Tery

Marvin Scott Jarrett HQ photos

4. dubna 2010 v 13:19 News
Avatar
Oběvily se HQ fotky z photoshootu nafoceného Marvinem Scottem Jarrettem pro magazín Nylon. Jsou opravdu velký a Ashley to na nich hrozně sluší. Najdete je tady.