Únor 2010
About new affs list

28. února 2010 v 16:48 News about Blog and Webmiss
Konečně se mi podařilo dodělat nový affs list. Trvalo mi hrozně dlouho, než jsem přišla na jo, jak vás rozdělit, aby na mě nikdo nebyl naštvaný, že není ve skupině, ve které chtěli být, ale nakonec se to bez toho stejně neobejde a tak na mě budou 3 lidi naštvaný. Tímhle bych se jim chtěla omluvit, protože všichni ostatní jsou zařazeni do Elite a nebo do Top affs, a jen tihle tři jsou v reguler. Tady je vysvětlení:
Všichni mi psali, že chtějí být v Elite anebo v Top, potom tady byla ještě třetí skupina, která to nechala na mě. Jenomže by bylo hodně blbý, abych měla 6 lidí v elite 5 v top a ani jednoho v reguler. Proto jsem se rozhodla, že do reguler půjdou všechny nová Affs, protože je ještě tak dobře neznám a navíc by to bylo docela nefér vůči těm s kterými jsem affs už nějakou dobu, abych ty nová hned dala do elite. Udělala jsem jen jednu vyjímku u jednoho nového affs ale ono ví proč (pokud nevíš, má to co dočinění s tím diplomkem a do toho máš ještě moc krásný blog).
Opravdu se omlouvám všem, kteří chtěli být v lepší skupině, ale nemůžete tam být všichni. Nový seznam affs najdete, když kliknete sem.

Dess 1.1

28. února 2010 v 15:12 Designy


17. ledna 2010 // 11th Annual Warner Bros. And InStyle Golden Globe After Party

27. února 2010 v 23:53 | Tery |  Appearances - 2010
Moc krásné fotky z jedné akce, na které se Ashley ukázala. Ashley to tam opravdu slušelo. Všechny fotky jsou v HD kvalitě.

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Velké třídění Affs

23. února 2010 v 18:03 News about Blog and Webmiss
(Blend by Sara)

Ahoj affíci. Už dlouho jsem to oddalovala, ale teď už se tomu nevyhnu. Rozhodla jsem se roztřídit svoje affs na Elite, Top a Reguler affs. Je to z jednoho prostého důvodu: mezi svými affs mám lidi, kteří obíhají 2x - 3x denně a lidi, kteří oběhnou sotva jednou za týden a logicky je mi blbý obíhat obě skupiny stejně. Navíc když musím oběhnout všechny affs najednou, tak se mi do toho moc nechce a pořád to oddaluju, čímž se dostanu k tomu, že je neoběhnu vůbec. Už mě to štve, protože vím, jak jsem děsné aff a taky vím, že když vás rozdělím, tak budu obíhat častěji a pravidelněji.
Naneštěstí nemám vůbec páru jak vás rozdělím, protože bych nechtěla nikoho urazit a tak o svém osudu rozhodnete sami (s občasnou mojí změnou :D).

Do komentářů napište:
 • Nick
 • Web
 • Chceš být i nadále mým aff??
 • Do které zkupiny chceš patřit (POZOR!!! Musíš splňovat všechny požadavky)

Elite affs:
 • Musíš obíhat alespoň 5x týdně.
 • Můj blog se ti musí alespoň trochu líbit.
 • Tvůj blog se mi musí líbit a musím tam chodit ráda (o tom rozhodnu já, ale většinou se mi líbí všechny blogy)
 • Týdenní návštěvnost musí být alespoň 200 (pokud nebude a budeš mít opravdu hezký blog není podmínkou)
 • Blog musí být fansite (o nějaké star)
 • Nesmíš psát komentáře typu: Obíhám, jak se vede?

Top:
 • Musíš obíhat alespoň 3x týdně.
 • Můj blog se ti musí alespoň trochu líbit.
 • Tvůj blog musí mít alepoň nějakou úroveň.
 • Nesmíš psát komenty typu Obíhám.
 • Tvoje týdenní návštěvnost musí být alespoň 100 (pokud nebude a budeš mít opravdu hezký blog není podmínkou)
 • Blog musí být fansite (o nějaké star)

Reguler:
 • Musíš obíhat alespoň 1x týdně.
 • Nepiš komenty typu obíhám.Lidičky opravdu se vám omlouvám za takové nároky, ale kdybych takové neměla, tak jsou všichni v elite affs a to by se mi do menu asi nevešlo.
Jinak, pokud se domluvíme se dají všechny pravidla obejít, až na pravidlo nepsat komentáře typu obíhám, protože to mě opravdu štve. Už mám trochu vybráno, kdo půjde kam, ale taky budu hodně přihlížet na vaše názory. Prosím opravdu se napište do lepší zkupiny jenom pokud s pravidly souhlasíte a většinu splňujete, abych neměla milion Elite :D.
Jinak nabírám i nová affs, tak se kdyžtak zapište, jestli budete chtít "spřátelit".

Jinak vím kdo má hiatus a ten je samozdřejmě omluven, ale ostatní mají čas do soboty a pokud nebudou zapsaný, tak je mažu.

Ještě jednou se omlouvám ze to, jak vás buzeruju, ale jinak to nejde. A předem se omlouvám affíkům, kteří budou v horší zkupině, než by chtěli být.Dnes tu budu jen do 17:30

23. února 2010 v 15:47 News about Blog and Webmiss
Lidičky ačkoli jsem si slibovala, že tady dnes hodně zamakám a konečně všechno doplním, opět vás budu muset sklamat. Není to proto, že bych sem nechtěla dávat články, ale protože, že jsem se před pár dny založila ještě jeden blog (proto jsem tady nebyla) a tak jsem se rozhodla mu plně věnovat svůj čas. Dneska bych s ním opět chtěla pohnout a proto tady budu tak krátce.
Stejně si myslím, že je to dost dlouhá doba na přidání nějakých těch novinek, a když takhle budu denně pokračovat, tak bych to tady mohla do týdne zaktualizovat (není tady nic aktuálního od té doby, co jsem předělávala photoshoots).
Opravdu bych se vám za to chtěla omluvit. Budu se snažit být co nejrychlejší a doufám, že mi odpustíte.